משלוחים חינם
אמון הציבור
לקוחות מספרים

אני מנהל חנות שיש בה שלוש מדפסות- מדפסת לייזר משרדית גדולה ושתי מדפסות הזרקת דיו משולבות קטנות לשימוש ההנהלה. עד שעברנו לראש דיו שילמנו כמעט 5000 שקלים בשנה ועכשיו פחות מחצי מזה- ואת החסכון מקבלים גם עם שירות ואחריות מלאה, כל הכבוד!

אלי אייזן (קרית טבעון) – 04.06.2013

פחדתי להשתמש בדיו תואם כי שמעתי סיפורים איך הוא יפגע במדפסת ואחזיר את החסכון על הדיו בתיקונים ותחזוקה... אבל אחרי שני נסיונות עם ראש דיו אני לא חוזר לראשים של HP בחיים! כשסבלתי פעם אחת מתקלה במילוי הדיו החליפו לי את המחסנית בלי שאלות ועם חיוך- מומלץ לכולם. 

טל אהרון (תל אביב) – 15.05.2013

סוף סוף החלטתי להתחדש במדפסת לייזר איכותית אחרי שנים עם מדפסות משולבות זולות, וגיליתי שטונרים עולים כמעט חצי בראש דיו מאשר ברשתות הפיסיות, עכשיו אני מדפיסה בעשירית מהעלות הקודמת ומרוצה מנציגי השירות מאוד, ישר כוח!

שירי מורנו (הרצליה) – 10.04.2013

כל הכבוד לראש דיו שסיפקו לי את ההזמנה שלי תוך ארבע שעות וגם דאגו להחליף תוך פחות מיממה כשאחד מראשי הדיו לא היה תקין! שירות כזה לא רואים בארץ

שמעון פריבר (בת ים) – 27.04.2013

אני עובד עם Lexmark C500 בעסק ועלויות הטונר היו מטורפות, כל חודש חודשיים הוצאתי אלפיים שקל עד שהגעתי ל"ראש דיו", עכשיו אני מוציא קצת יותר מחצי מהסכום בשביל אותה רמת איכות ושירות טוב בהרבה מבחנות הקודמת, מומלץ בחום.

אריה ורד (ירושלים) – 08.03.2013

הזמנתי 4 ראשי דיו, אחד כנראה לא היה תקין או שעשיתי טעות בהתקנה, צוות "ראש דיו" שלח אלי ראש דיו חדש עוד באותו היום ברגע שהתקשרתי מתוך תודעת שירות – אותי קניתם! 

מיכאל קרידו (חיפה) – 23.05.2013

מצאתי את האתר של "ראש דיו" בטעות כשהתחלתי לחשוב על מדפסת לייזר חדשה, ובחרתי לפי עלויות ההדפסה לעמוד שפורסמו את Brother HL 6050. אני משלם עשירית לחודש מששילמתי על מדפסת ה-Canon הקודמת שהיתה לי, ומקבל שירות מהיר- המלצתי לכל החברים והמשפחה.

מוריס ביטון (תל אביב) – 04.02.2013

שירות טלפוני מצוין, אספקה זריזה, אחריות שגם מכבדים אותה ולא רק על הנייר וכמובן מחיר נמוך בהרבה מהרשתות הגדולות- אני נשאר ב"ראש דיו"!

יצחק גיל (חולון) – 18.01.2013

למרות שבטעות הגיע אלי ראש דיו שגוי, קיבלתי את החדש המתאים עוד באותו היום! נציגי השירות ידעו לכבד ולתקן את הרושם שנוצר מיד, ולתת תחושת שירות שלא מקבלים בישראל- תודה רבה ל"ראש דיו" ונדבר שוב בקרוב ;-)

דין גולדשטיין (רמת השרון) – 10.11.2012

העסק שלי מפיק הזמנות ומכתבים רשמיים לאירועים עסקיים ואני משתמשת במדפסות לייזר צבעוניות שצריכות החלפת טונר לעתים רחוקות בלבד, ועדיין נתפסתי לא מוכנה והייתי מפספסת לקוח אם "ראש דיו" לא היו אצלי עם טונר חדש תוך חצי יום! תודה רבה רבה לצוות המדהים

דנה מסיקה (רמת גן) – 09.06.2013

» ללקוחות נוספים


תתקשרו והשליח בדרך !


איזו מדפסת יש לכם? תמצאו כאן או בחיפוש למעלה

Epson יצרן

מה סוג המדפסת שלכם ?
דיו למדפסת
טונר למדפסת

חברת Epson התחילה את דרכה העסקית ב-1942 תחת השם דאיווה קוגיו, חברה יפנית קטנה בת כ-20 עובדים שעסקה בייצור רכיבי שעונים עבור Seiko שהיתה יצרנית מובילה דאז. בשנת 1964 לאחר מספר פיתוחים משמעותיים בתחום שעוני היד נבחרה סייקו לספק מכשירי מדידה ושעונים לאולימפיאדה בטוקיו, והצורך בהדפסת תזמוני הספורטאים הוביל לפיתוח המדפסת האלקטרונית הראשונה, ה-Electronic Printer 101 או EP-101. שם החברה Epson הוא למעשה ראשי תיבות- Electronic Printer's Son, צאצאי המדפסת האלקטרונית.

כיום מייצרת אפסון כ-15 אחוזים משוק המדפסות העולמי עם מגוון רחב של דגמים וכמה מהפיתוחים הטכנולוגיים החשובים בתעשייה, בין השאר שיטת ההדפסה הפיזואלקטרית שהיא אחת מהטכנולוגיות הנמצאות בשימוש בחלק ניכר ממדפסות הזרקת הדיו ברחבי העולם. כדי להגן על פיתוחיה נדרשה אפסון להופעות מרובות בבתי המשפט, והיא אחת היצרניות התוקפניות ביותר כלפי חברות המוכרות דיו תואם או חלפים תואמים למדפסות החברה- בשנת 2006 היא תבעה עשרות מפרי זכויות וזכתה באופן גורף בבית המשפט.

סדרת הדגל של Epson לשוק הביתי היא ה-Stylus, סדרת מדפסות זריזות ואיכותיות שבדרך כלל מציעות ביצועים עדיפים על מדפסות מקבילות אך סובלות באופן מסורתי מעלויות דיו גבוהות הנובעות משילוב בין העלויות עצמן לטכנולוגיית ההדפסה של אפסון המחייבת החלפת ראשי דיו עוד לפני שהם נגמרים כדי למנוע נזק לראש ההדפסה. 

תבחרו את הדיו שלכם למדפסת מרשימת מדפסות הבאות!צריכים דיו למדפסת עוד היום ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם מיידית
  שם   
  טלפון