משלוחים חינם
אמון הציבור
לקוחות מספרים

אני מנהל חנות שיש בה שלוש מדפסות- מדפסת לייזר משרדית גדולה ושתי מדפסות הזרקת דיו משולבות קטנות לשימוש ההנהלה. עד שעברנו לראש דיו שילמנו כמעט 5000 שקלים בשנה ועכשיו פחות מחצי מזה- ואת החסכון מקבלים גם עם שירות ואחריות מלאה, כל הכבוד!

אלי אייזן (קרית טבעון) – 04.06.2013

פחדתי להשתמש בדיו תואם כי שמעתי סיפורים איך הוא יפגע במדפסת ואחזיר את החסכון על הדיו בתיקונים ותחזוקה... אבל אחרי שני נסיונות עם ראש דיו אני לא חוזר לראשים של HP בחיים! כשסבלתי פעם אחת מתקלה במילוי הדיו החליפו לי את המחסנית בלי שאלות ועם חיוך- מומלץ לכולם. 

טל אהרון (תל אביב) – 15.05.2013

סוף סוף החלטתי להתחדש במדפסת לייזר איכותית אחרי שנים עם מדפסות משולבות זולות, וגיליתי שטונרים עולים כמעט חצי בראש דיו מאשר ברשתות הפיסיות, עכשיו אני מדפיסה בעשירית מהעלות הקודמת ומרוצה מנציגי השירות מאוד, ישר כוח!

שירי מורנו (הרצליה) – 10.04.2013

כל הכבוד לראש דיו שסיפקו לי את ההזמנה שלי תוך ארבע שעות וגם דאגו להחליף תוך פחות מיממה כשאחד מראשי הדיו לא היה תקין! שירות כזה לא רואים בארץ

שמעון פריבר (בת ים) – 27.04.2013

אני עובד עם Lexmark C500 בעסק ועלויות הטונר היו מטורפות, כל חודש חודשיים הוצאתי אלפיים שקל עד שהגעתי ל"ראש דיו", עכשיו אני מוציא קצת יותר מחצי מהסכום בשביל אותה רמת איכות ושירות טוב בהרבה מבחנות הקודמת, מומלץ בחום.

אריה ורד (ירושלים) – 08.03.2013

הזמנתי 4 ראשי דיו, אחד כנראה לא היה תקין או שעשיתי טעות בהתקנה, צוות "ראש דיו" שלח אלי ראש דיו חדש עוד באותו היום ברגע שהתקשרתי מתוך תודעת שירות – אותי קניתם! 

מיכאל קרידו (חיפה) – 23.05.2013

מצאתי את האתר של "ראש דיו" בטעות כשהתחלתי לחשוב על מדפסת לייזר חדשה, ובחרתי לפי עלויות ההדפסה לעמוד שפורסמו את Brother HL 6050. אני משלם עשירית לחודש מששילמתי על מדפסת ה-Canon הקודמת שהיתה לי, ומקבל שירות מהיר- המלצתי לכל החברים והמשפחה.

מוריס ביטון (תל אביב) – 04.02.2013

שירות טלפוני מצוין, אספקה זריזה, אחריות שגם מכבדים אותה ולא רק על הנייר וכמובן מחיר נמוך בהרבה מהרשתות הגדולות- אני נשאר ב"ראש דיו"!

יצחק גיל (חולון) – 18.01.2013

למרות שבטעות הגיע אלי ראש דיו שגוי, קיבלתי את החדש המתאים עוד באותו היום! נציגי השירות ידעו לכבד ולתקן את הרושם שנוצר מיד, ולתת תחושת שירות שלא מקבלים בישראל- תודה רבה ל"ראש דיו" ונדבר שוב בקרוב ;-)

דין גולדשטיין (רמת השרון) – 10.11.2012

העסק שלי מפיק הזמנות ומכתבים רשמיים לאירועים עסקיים ואני משתמשת במדפסות לייזר צבעוניות שצריכות החלפת טונר לעתים רחוקות בלבד, ועדיין נתפסתי לא מוכנה והייתי מפספסת לקוח אם "ראש דיו" לא היו אצלי עם טונר חדש תוך חצי יום! תודה רבה רבה לצוות המדהים

דנה מסיקה (רמת גן) – 09.06.2013

» ללקוחות נוספים


תתקשרו והשליח בדרך !


איזו מדפסת יש לכם? תמצאו כאן או בחיפוש למעלה

HP יצרן

מה סוג המדפסת שלכם ?
דיו למדפסת
טונר למדפסת

חברת Hewlett-Packard הוקמה בשנת 1935 במוסך על ידי שני שותפים בהשקעה כוללת של פחות משש מאות דולרים, והפכה לתאגיד רב לאומי שמכניס יותר מ-120 מיליארדי דולרים בשנה ולאחת ממובילות שוק המיחשוב הביתי בעשורים האחרונים. מלבד מחשבים אישיים ומכונות עיבוד עסקיות ל-HP חטיבת הדפסה מהחזקות בעולם, ובישראל בפרט HP ככל הנראה מחזיקה את נתח השוק הגדול ביותר בענף.

למרות שמדפסות הלייזר של החברה יוצרו בעזרת טכנולוגיה שנרכשה מקאנון ו-Xerox ולא פותחה ב-HP עצמה, זכו מוצרי החברה להצלחה עצומה. בניגוד לרבות ממתחרותיה, HP ממתגת את מוצריה באופן הפשוט ביותר ללקוח להבנה- סדרות InkJet ו-LaserJet הפופולריות למדפסות הזרקת דיו ולייזר בהתאמה מיצבו את מקומה בתעשיית ההדפסה, וסדרות Officejet המשולבת, DesignJet המיועדת להדפסות בפורמט גדול ובאיכות גבוהה וסדרות נוספות ששמן מעיד על תפקידן בחיי הלקוח הפכו את תחום ההדפסה של התאגיד להצלחה.

HP ידועה בתמחור האגרסיבי של מדפסותיה- מדפסות הזרקת דיו נמכרות בישראל החל מ-150 שקלים בלבד ומדפסות לייזר החל מ-400 שקלים בלבד, מחירים נמוכים מכמעט כל המתחרים בקטגוריה. לעומת זאת עלויות החומרים המתכלים של HP גבוהות מהממוצע בתעשייה עם כ-8 אגורות לעמוד במדפסות הלייזר וכ-20 אגורות לעמוד במדפסות הזרקת הדיו, מה שהופך את מדפסות החברה לבחירה מבוססת איכות ולא עלות לאורך זמן.

תבחרו את הדיו שלכם למדפסת מרשימת מדפסות הבאות!צריכים דיו למדפסת עוד היום ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם מיידית
  שם   
  טלפון